Чому лікарі обирають співпрацю саме з нашою мережею центрів

Як відбувається контроль якості дослідження?
Чому варто працювати з нами
  • Ми є незалежною мережею діагностичних центрів
    Це означає, що ми не консультуємо Ваших пацієнтів і не даємо рекомендацій з методик лікування. Це гарантує, що пацієнт обов'язково повернеться саме до Вас.
  • Ми безкоштовно навчимо Вас працювати з програмним забезпеченням комп'ютерного томографа
    Структура навчання залежить від Вашої спеціалізації. Терапевти, хірурги, пародонтологи, ортодонти та отоларингологи проходять навчання за індивідуальними програмами.
  • Для кожного лікаря ми розробляємо індивідуальні умови співпраці
    Будь-які питання, що виникатимуть у Вас в процесі співпраці, ми вирішуємо без зайвих зволікань і максимально комфортно для Вас.
Контроль якості досліджень
У нашому центрі органічно склалась і успішно функціонує система контролю якості діагностичного зображення, основними ланками якої є: апаратна потужність і стан томографа, досвід рентген-лаборанта, професійне вміння лікаря-рентгенолога, запит лікуючого лікаря.
  • Можливості нашого обладнання
    У першу чергу якість зображення залежить від можливостей обладнання. Чим вищі апаратні можливості томографа (роздільна здатність, співвідношення сигнaл-шум), тим вища якість «сирого» знімка і ширші можливості отримання високоточного результату.
    Ми використовуємо найсучасніше обладнання, роздільна здатність комп'ютерного томографа становить 0,16 мм, що дозволяє здійснювати візуалізацію на субміліметровому рівні точності.
  • Досвідчені лаборанти
    Другим фактором, що визначає якість результату, є вміння рентген-лаборанта позиціонувати пацієнта, підбирати параметри експозиції, розпізнавати артефакти. Окрім рентген-лаборанта, якість обстеження контролює досвідчений лікар-рентгенолог.
  • Висока кваліфікація лікарів-рентгенологів
    Третім фактором забезпечення якості є рівень лікаря-рентгенолога, який проводить обробку знімка, адже більшості лікарям потрібний не лише записаний на диск знімок, а й високої якості роздрукована плівка з необхідними зрізами і вимірюваннями для лікувальних завдань. Наші рентгенологи видають необхідний для лікуючого лікаря результат дослідження, від наочності і якості якого багато в чому залежить успішність і безпека лікування.
  • Зворотний зв'язок з лікуючим лікарем
    Фінальним етапом контролю якості є «зворотний зв'язок» з лікуючим лікарем. Багато лікарів мають свої побажання щодо необхідних для них параметрів кращої візуалізації обстеження. Ми індивідуально підходимо до таких запитів.
    Видані результати, що максимально відповідають побажанням та потребам конкретного лікаря, ще більше підвищують наш професіоналізм у сфері надання діагностичних послуг.
Наше обладнання
Працюємо з найновішим і професійним обладнанням
Ключові відмінності 2D і 3D діагностики:
Відмінності 2D та 3D дослідження
Інформативність (можна виявити проблему раніше, ніж почне боліти зуб)
Кількість досліджень для встановлення точного діагнозу
Можливість лікарів інших спеціалізацій (наприклад, ЛОРів) використовувати результати цього ж дослідження
Визначення лінійних вимірювань будь-якого анатомічного або патологічного утворення (кіста, пухлина,розмір пазухи)
Неточність розмірів дослідження
Оцінка розмірів патологічного вогнища з усіх боків
Визначення дійсного обсягу кісткових тканин для підбору дентального імплантату
Точне розташування важливих анатомічних структур (тканин нижньої щелепи, положення верхньощелепних пазух, дна порожнини носа)
Можливість прогляду дослідження без тканинних нашарувань
КТ дозволяє проводити стандартні дослідження (ОПТГ, ТРГ, прицільна рентгенографія) великого розміру
Можливість виготовлення на підставі проведеного дослідження стереолітографічного шаблону для проведення дентальної імплантації
Наявність артефактів
Перелік обстежень, які проводяться у центрі медичної 3d діагностики
Ортопантомографія
сумаційний (2D) рентгенологічний метод обстеження зубощелепної системи. Дозволяє попередньо оцінити стан всіх зубів, періапікальних тканини, пародонт, щелепні кістки, нижньощелепний канал, СНЩС, співвідношення зубів верхнього ряду з дном в/щ синусу і виявити патологічні одонтогенні зміни в нижніх відділах синусів.
Телерентгенографія (ТРГ) в бічній проекції
рентгенологічний 2D знімок дозволяє лікарю отримати інформацію про аномалії оклюзії в сагітальному і вертикальному напрямках, оцінити розміри верхньої і нижньої щелеп, довжину гілки нижньої щелепи, кут нахилу різців обох щелеп як до площини відповідної щелепи, так і до передньої основи черепа, визначити тип росту лицьового скелета, що дуже важливо при плануванні ортодонтичного лікування пацієнтів у процесі росту.
Cкронево-нижньощелепні суглоби (відкритий/закритий рот)
пряма проекція — рентгенологічний 2D знімок, який допомагає краще візуалізувати контури суглобових головок у поперечній площині, векторні зміщення фрагментів при переломах.
Скронево-нижньощелепні суглоби (відкритий/закритий рот) бічна проекція
функціональне (2D) обстеження, яке, окрім структури кісткових частин суглобових відростків, дає інформацію про мобільність у суглобах. Обстеження призначають у випадках болів при відкриванні і закриванні рота, нестабільності суглоба і неприємних відчуттях в м'язах під час пережовування їжі.It is a form of solution-based thinking with the intent of producing a constructive future result
Сегмент 2–3-х зубів (5×5 см)
ділянка сканування, де візуалізуються 2–3 зуби, величина вокселя становить лише 0,08 мм, якнайкраще підходить для планування та контролю ендодонтичного лікування.
Сегмент половини щелепи 5×8, 8×8 см
ділянка сканування половини щелепи (8×5) або частини верхньої щелепи та верхньощелепного синусу (8×8)
Верхня або нижня щелепа
включає ділянку сканованої щелепи та коронкові відділи протилежної. При скануванні верхньої щелепи, додатково сканують базальні відділи верхньощелепних синусів
Верхня та нижня щелепи
ділянки сканування охоплюють обидві щелепи та базальні відділи верхньощелепних синусів.
Верхня, нижня щелепи та скронево-нижньощелепні суглоби
окрім обох щелеп, сканують також скронево-нижньощелепні суглоби
Верхня, нижня щелепи та верхньощелепні синуси
обсяг сканування — дві щелепи, всі відділи верхньощелепних синусів, 2/3 носової порожнини та структури остіомеатальних комплексів.
Верхня щелепа та верхньощелепні пазухи
ділянка сканування охоплює коронкові відділи зубів верхньої щелепи, альвеолярні відростки та повністю верхньощелепні синуси.
Верхня щелепа, синуси + лобні пазухи
Додаткові пазухи носа та середнє вухо (2 сторони)
ділянка сканування охоплює скроневі кістки, структуру слухового апарату.
Скронево-нижньощелепний суглоб (1 сторона)
Показання: при підозрі на аномалії розвитку скронево-нижньощелепного суглоба та злоякісні пухлини в його ділянці; при плануванні імплантації зубів; для з'ясування причин порушення функцій суглоба (зниження або збільшення амплітуди рухів у ньому); при дослідженні наслідків травм, вивихів або підвивихів суглоба.
Скронево-нижньощелепний суглоб (2 сторони)
Середнє вухо (скронева кістка) 1 сторона
Середнє вухо (скронева кістка) 2 сторони 25 Кістки носа
Кістки носа
ЕНДО-КТ
унікальний режим сканування для якісної візуалізації анатомії кореневих каналів, контролю якості ендо-лікування, та деталізація патологічних змін:
- ділянка сканування 40х40 мм, до об'єму котрої входить 2-3 зуба - нічого зайвого, лише зона інтересу для прицільного аналізу стану зубів;
- 360 градусів сканування - для мінімізації засвітів (артефактів) від щільних елементів (коронок, матеріалу в каналах);
- величина вокселя (товщина зрізу) лише 0.08 мм - бездоганна деталізація дрібних анатомічних структур (порожнин каналів);
- спеціальний алгоритм опрацювання результатів ЕНДО-КТ Morita, максимально оптимізовує технічні параметри сканування, фільтри та програмні особливості для максимально чіткого, деталізованого та якісного зображення.
Дізнайтесь детальніше про всі переваги обстеження