3D діагностика це швидко та безпечно

Сучасна діагностика не обходиться без комп'ютерних технологій, які є не тільки високоточними, а й безболісними.
Максимальна точність та інформативність обстеження для лікаря, безпека та комфорт для пацієнта — це наші кредо. Якісне лікування неможливе без діагностики, а дентальна комп'ютерна томографія — це революція серед обстежень стану щелеп, зубів, пазух носа та лицевої частини черепа — лише 9 секунд сканування і вся інформація доступна вашому лікарю-стоматологу чи лор-лікарю. Лише найсучасніше обладнання провідних компаній світу в галузі дентальної рентгенології з думкою про пацієнта!

Студент Володимир
головний лікар мережі Центр Медичної 3D Діагностики
Чому 3D а не 2D
Багато людей, яким необхідно виконати дослідження, запитують себе:
«Навіщо мені 3D­ знімок, достатньо зробити 2D, адже він дешевший»
Відмінності 2D та 3D дослідження
Інформативність (можна виявити проблему раніше, ніж почне боліти зуб)
Кількість досліджень для встановлення точного діагнозу
Можливість лікарів інших спеціалізацій (наприклад, ЛОРів) використовувати результати цього ж дослідження
Визначення лінійних вимірювань будь-якого анатомічного або патологічного утворення (кіста, пухлина,розмір пазухи)
Більше порівнянь
Неточність розмірів дослідження
Оцінка розмірів патологічного вогнища з усіх боків
Визначення дійсного обсягу кісткових тканин для підбору дентального імплантату
Точне розташування важливих анатомічних структур (тканин нижньої щелепи, положення верхньощелепних пазух, дна порожнини носа)
Можливість прогляду дослідження без тканинних нашарувань
КТ дозволяє проводити стандартні дослідження (ОПТГ, ТРГ, прицільна рентгенографія) великого розміру
Можливість виготовлення на підставі проведеного дослідження стереолітографічного шаблону для проведення дентальної імплантації
Наявність артефактів
Безпечне і безболісне дослідження у дітей
КПКТ дає можливість:
- визначити кількість та позицію зачатків зубів у дітей
- побачити зміни молочних зубів
- оцінити особливості прикусу
- діагностувати захворювання додаткових пазух та ділянки носа (ЛОР)
- візуалізувати ділянки глоткового мигдалику (аденоїди)
- діагностувати захворювання вушок
- визначити точне розташування важливих анатомічних структур (тканин нижньої та верхньої щелепи, положення верхньощелепних та додаткових пазух носа)
- оцінити розміри патологічних вогнищ з усіх боків
- прогнозувати життєздатність кожного зуба
- диференціювати риногенні (що стосуються порожнини носа) і одонтогенні (причиною яких є патологія зубів) захворювання верхньощелепних пазух
Як проходить обстеження
Ви приходите у медичний центр на призначений час із скеруванням від лікаря. Будьте готові до того, що може виникнути необхідність уточнення деяких даних з Вашим лікарем по телефону. Рентген-лаборант реєструє Вас в електронній базі і налаштовує апарат для сканування. Перед кожним обстеженням проводиться антисептична обробка томографа.
Заповнення персональної медичної карти
Адміністратор заповнює Вашу персональну картку, у якій згідно з законом "Про захист особистих даних" фіксується Ваша згода на обробку персональних даних (ПІБ, дата народження, місто проживання, контактний номер телефону, лікуючий доктор). Згоду Ви надаєте поставивши підпис у картці.
Перед дослідженням
Перед обстеженням, адміністратор попросить Вас зняти всі металеві предмети з ділянки голови та шиї (прикраси, шпильки, окуляри, знімні зубні протези). Рентген-лаборант допоможе одягнути спеціальний захисний «фартух» і позиціонує Вас для сканування в залежності від індивідуальних анатомічних особливостей і типу знімка. Після підготовки відбувається сканування, яке триває до 20 секунд.
Що відбувається під час зйомки
Сканування рентгенівським променем визначеної щелепно-лицевої ділянки триває 20 секунд. Спозиціонувавши пацієнта, лаборант виходить з апаратної. Момент сканування супроводжується характерним звуковим сигналом.
Для отримання якісного зображення під час діагностики необхідна повна нерухомість голови, відсутність ковтальних і жувальних рухів. Зверніть увагу, що навіть незначний рух може різко погіршити якість зображення.
Після отримання знімка
Після сканування лаборант перевіряє якість отриманого зображення. При проведенні конусно-променевої комп'ютерної томографії відбувається реконструкція комп'ютером отриманих даних. Перед записом дослідження на CD/DVD може знадобитися також пост-обробка даних від металевих артефактів. Очікування на результат обстеження займе до 15 хвилин.
Ви можете пройти обстеження у зручний для Вас час з понеділка до суботи